Szkolne kółko tearlane nie śpi! - AWANGARDA
Mieliśmy okazję podziwiać ich już nie raz. Mają za sobą już ogrom występów, ale oni się nie poddają. Grupa teatralna- Awangarda, której opiekunem jest Pani mgr. Barbara Wojciechowska oraz od tego roku Pani mgr. Małgorzata Knopińska-Dudek, która przygotowała scenografię na występ bożonarodzeniowy. Autorką scenariuszy jest Natalia Przewięźlikowska, a pomaga jej przewodnicząca szkoły - Daria Holas.
Obecnie grupa przygotowuje się do walentynkowego występu. W skład wchodzi dwudziestu aktorów, ale ciągle ich przybywa. W grupie znajdują się za równo aktorzy, śpiewający oraz śpiewający aktorzy. Jest to bardzo utalentowana grupa.

Nasi aktorzy mają w planach ogromne przedsięwzięcie na skalę powiatową, ale nie zdradzają jeszcze swoich planów. Zatem trzymajmy za nich kciuki i już teraz czekamy na następny występ, który odbędzie się 14 lutego!

Zapraszamy na ich fanpage na Facebook'u :  KLIK


EDIT:  Powstała nowa zakładka na blogu, o nazwie "Awangarda". Tam możecie podziwiać naszych aktorów na występach oraz próbach, a także dowiadywać się o nadchodzących występach.